• AMERIKAN DOLARI
  6,7575
  % -0,36
 • € EURO
  7,3457
  % 0,34
 • £ POUND
  8,3255
  % 0,36
 • ALTIN (TL/GR)
  360,21
  % -0,36
 • ALTIN (ONS)
  1.657,94
  % -0,10
 • BITCOIN
  49597
  % 3,76
 • ETHEREUM
  1166.5
  % 14,46
 • BIST 100
  93.884,36
  % 1,97

Adana Ek İş İlanları ve Evde Para Kazanmak

Adana Ek İş İlanları ve Evde Para Kazanmak

Adana’da yaşıyorsanız evde para kazanmak o kadar basit ki, yazımızı okudukça işyerlerinde zaman öldürmenin ne kadar yanlış olduğunu anlayacaksınız. Evde para kazanma işi sadece ev hanımları için uygun olarak görünse de, baylar da hanımlar kadar evde çalışarak para kazanabilirler.

Yazımızda Adana ek iş ilanları hakkında bilgilendirme yapacak, Adana’da evlere ek iş veren firmaları inceleyecek ve yorumlarda bulunacağız. Öncelikle ev hanımları için başlayalım:

1- Evde Pasta, Yemek Yapım İşi: Eğer eliniz marifetliyse evde pasta ve yemek yaparak ayda 1000 TL’ye kadar kazanç sağlayabilirsiniz. Özellikle zengin hanımlar günlerde pasta ve yemek için arayışa geçiyorlar. Siz de bu hanımlara pasta, börek ve yemek yaparak kendinize ek iş sağlayabilirsiniz.

2- Evde Anahtarlık Yapma İşi: Adana’da evde anahtarlık tasarlayarak bunları ister dükkanlara satabilir, isterseniz de sipariş üzerine çalışabilirsiniz. Adana’da ek iş için en iyi yöntemlerden birisi ise dükkanların size sipariş geçmesidir.

3- Evde Fiyonk İşi: Adana’da evde fiyonk işi oldukça basittir. Ev hanımlarımız bu tarz ek iş ilanlarından oldukça ilgi görmüşlerdir. Adana şehri içerisinde fiyonk işi veren firmalardan örnek alarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ücreti ise yapacağınız fiyonk sayısına göre değişmektedir.

Baylar için Adana’da ek iş bulunmuyor mu derseniz elbette ki bulunuyor. Özellikle internet ortamında e-ticaret sektörüne atılabilirler veya diğer sitelerde editör olarak çalışabilirler.

20 Bin TL ile Yapılabilecek İş Fikirleri

20 bin TL İle Hangi İşler Yapılabilir? Ekonomik piyasa çeşitliliği ve ailelerin geçim şartlarının giderek zorlaşması, hane halkı tercihleri ve temel tüketim odaklarının değişmesi; gönüllü harcamalar grafiğini bir hayli düşürmüş, artık diğer cazip üründen vazgeçerek sadece geçinip yaşamını sürdürme dönemi baş göstermiştir. Pahallılık ve hayat standardının bir diğerine göre yükselip alçaldığı sosyal politikalar ve maliye

İlgili İçerik

Eğer makale yazma kabiliyetinize güveniyorsanız, yazılardaki imla hatalarını hemen görebiliyorsanız hemen Türkçe makaleler yazmaya başlayabilir, 100 kelimesini 1,5 TL’den satışa çıkartabilirsiniz. Yabancı dilde makalelerin 100 kelimesi ise 1 dolardan satılmaktadır.