• AMERIKAN DOLARI
  6,7368
  % 1,81
 • € EURO
  7,3003
  % 1,07
 • £ POUND
  8,2747
  % 0,35
 • ALTIN (TL/GR)
  350,19
  % 2,06
 • ALTIN (ONS)
  1.617,37
  % 0,34
 • BITCOIN
  45582
  % 0,19
 • ETHEREUM
  962.02
  % 1,02
 • BIST 100
  89.552,61
  % 0,05

Evden Eve Nakliyatta Eşya Paketleme İşi

Evden Eve Nakliyatta Eşya Paketleme İşi

Evden Eve Nakliyatı İle Eşya Paketlemesi Yaparak Para Kazanabilirsiniz.

Evden eve nakliye yapan firmaların bir çoğu, nakliye anlaşması yaptıkları kişilerin talebi üzerine eşya paketleme imkanı da sunmaktadır. Neredeyse bir nakliye ücreti kadar pahalı olan bu işlem ile, eşyalarının paketlenmesi için zamanı olmayan, ancak eşyalarına da bir zarar gelmemesini isteyen kişilerce tercih edilmektedir. Özellikle çalışan aileler için olmazsa olmaz bir seçenek olan eşya paketleme işi, genel olarak evden eve taşıma yapan firmalar tarafından yapılmaktadır. Hafta sonu için yapabileceğiniz bir ek iş arıyorsanız aşağıda daha fazla açıklama bulacağınız bu iş sayesinde sizde ekibinizi kurarak çok güzel bir ek kazanç sahibi olabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyatta Eşya Paketleme İşi Nedir-Nasıl Yapılır?

Evden Eve Nakliyat olarak bildiğimiz tabiri caizse en taşıma işinde, evini taşıyacak kişilerin en fazla önemsediği kriter, taşınma esnasında eşyaların zarar görmemesi ve iyi bir ambalaj yapılarak sorunsuz yeni eve taşınmasıdır. Taşınma işlemlerinde genelde eşya paketleme işi, evini taşıyacak kişiler tarafından yapılmaktadır. Ancak özellikle Büyük şehirlerde yaşayan genç çiftler ve çalışan kişilerin buna ayıracak zamanı bulunmadığı için bu işi anlaştıkları taşıma firmasına belirli bir ücret karşılığında vermektedir. Ev başına 200-300 TL alınan bu işlemlerde gider neredeyse hiç yok denecek kadar azdır. Çünkü kullanılan paketleme malzemeleri birden fazla defa kullanılmaktadır. Yani eşyalar yüklenmeden paketleme işi yapılır ve eşyalar boşaltıldığında tekrar paketler açılır ve kullanılan malzemeler diğer işlerde de kullanılmak için geri alınır.

Eşya paketleme işlemi oldukça pratik bir iştir ve 2 kişi ile bile yapılabilir. Bu işi yapmak için karı koca olmanız veya yanınıza birkaç arkadaşınızı almanız yeterli olacaktır. Yaşadığınız ilde evden eve nakliyat işi yapan firmalar ile görüşerek, çalışabileceğiniz günleri belirtmeniz ve titizlikle yapabileceğinizi belirtmeniz bu işe sahip olmanız için yeterli olacaktır. Çünkü hemen her firmanın bu yönde eleman arayışı mevcuttur. Sizlerde hafta sonları ek iş yaparak yada akşamları bu işi yaparak kolay bir şekilde ek gelir elde edebilirsiniz. Unutmayın bu anlattıklarımıza taşıma işi dahil değildir. Siz sadece ambalaj işi yapacaksınız ve taşıma işi firma personeli tarafından yapılacaktır.

Evden Eve Nakliyat işlerinde Eşya Paketleme işinde çalışmak istiyorsanız talebiniz bu sayfadan verebilir, firmalar ile birebir görüşebilir veya google den arama yaparak firma telefonlarına ulaşarak telefon ile görüşebilirsiniz.