• AMERIKAN DOLARI
  6,7368
  % 1,81
 • € EURO
  7,3003
  % 1,07
 • £ POUND
  8,2747
  % 0,35
 • ALTIN (TL/GR)
  350,19
  % 2,06
 • ALTIN (ONS)
  1.617,37
  % 0,34
 • BITCOIN
  45393
  % -1,60
 • ETHEREUM
  952.75
  % -1,13
 • BIST 100
  89.552,61
  % 0,05

İş Bankası İşcep Nedir? Nasıl Kullanılır?

İş Bankası İşcep Nedir? Nasıl Kullanılır?

İşcep, İş Bankası tarafından çıkarılan bir mobil uygulamadır ve özel güvenlik alt yapıları ile çalışmaktadır. Buradan işlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde yapabilir, çalışmalarınıza büyük artılar katabilirsiniz.

Gelişen internet teknolojisinin de alt yapısı ile gayet keyifli ve profesyonel çalışmalar sağlayan İş Bankası mobil uygulaması, pek çok kişi için özel bir çalışma sunuyor ve sizlere bu konuda büyük bir artı sağlıyor. İnternet bankacılığını en iyi şekilde kullanan bankaların başında gelen İş Bankası, bu konuda ödül bile aldı. Çünkü anlık teknolojileri ve gelişmeleri uzun zamandır takip ediyor ve olası yenilikleri her zaman için önden hazırlıyor. Mesela kartsız para çekme teknolojisi oldukça çok tuttu diyebiliriz. Uzun yıllardır bu konu hakkında hizmet veren iş bankası, kendini geliştirmeye devam ettiği gibi, müşteri memnuniyeti bakımından da oldukça önemli çözümler sunmaktadır. Oldukça güvenli bir alt yapı kullanan İş bankası çeşitli aralıklar ile şifrenizi yenilemenizi isteyebiliyor. Bu aralıkları 3 ayda 1 defa yada 6 ayda 1 defa olarak ayarlayabiliyorsunuz. Herkes şifre değiştirmek zorundadır. Bunun nedeni ise güvenliğinizi sağlamak adına yapılmıştır.

Zaman zaman yaptığı güncellemeler ile bize çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bu yeniliklerin başında son zamanlarda yapılan güncelleme gelmektedir. Bu güncellemede güvenlik önlemleri arttırılmış ve kullanımı kolaylaştırılmıştır. Bunların yanında ise profil fotoğrafı ekleyebilme ve tek kullanımlık şifre koyabilme imkanınız bulunmaktadır. Yani aslında İş bankasının iş cep uygulaması şu an için mobil uygulamalar arasında en çok tercih edilen uygulamaların başında yer alıyor ve sizler için de önemli bir çözüm sunuyor diyebiliriz. Hatta şöyle örnek verelim, piyasada bulunan hiç bir bankanın mobil uygulaması bu kadar kullanışlı değildir. Bu uygulamayı diğer uygulamalardan ayıran bir diğer özellik ise İşcep uygulamasına giriş yaparken sadece şifre istemesidir ve bunu da gayet profesyonel ve kafa karıştırmadan yapmaktadır. Telefonunuza gelen şifreyi istemez. Bu da uygulamayı oldukça kullanışlı bir yapıya sokmuştur ve verimli bir internet bankacılığı alt yapısı sağlamıştır. İnternet bankacılığını kullanan birçok banka bardır, fakat genel olarak eksiklikler ve yanlışlıklar bulunmaktadır. Sık sık yaptığı güncellemeler sayesinde bu yanlışlıkları en aza indirmiş olan İş bankası, birçok müşterisine çok kullanışlı olan bu sistemi sunmuştur.

Herkes için önemli çözümler sağlayan İş Bankası Türkiye’de en çok hesaba sahip olan bankadır.

Bu demek oluyorki Türkiye genelinde günde neredeyse milyonlarca kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Bu da şubelerde çok fazla sıra beklemeniz anlamına gelmektedir. Haliyle mobil uygulamalar ve internet çalışmaları ile dengelenen bu kalabalık, herkes için profesyonel bir çözüm sunmaktadır. Geliştirdiği bu internet bankacılığı ile sizin şubelerde sıra bekleme sorununu ortadan kaldıracak olan bir sistemdir. Birçok kişi artık işlerini internetten hallediyor ve bu da insanlara bir rahatlık sağlıyor. Bu yüzden ihtiyaçlarınızı ve internet üzerinden yapacağınız her işlemi iş cep üzerinden rahatlıkla ve kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu yüzden zaman kaybetmeyin ve online çözümleri kullanmak adına İş cep uygulamasını incelemeye başlayın.