• AMERIKAN DOLARI
  6,7307
  % 1,72
 • € EURO
  7,2864
  % 1,02
 • £ POUND
  8,2693
  % 0,31
 • ALTIN (TL/GR)
  351,78
  % 2,48
 • ALTIN (ONS)
  1.624,84
  % 0,78
 • BITCOIN
  45377
  % 1,24
 • ETHEREUM
  950.7
  % 2,02
 • BIST 100
  89.552,61
  % 0,05

Oriflame İle Para Kazanma

Oriflame İle Para Kazanma

Oriflame İş Fırsatı, aslında herkes tarafından bilinen ancak içinde olmadığı için kulaktan dolma bilgiler ile hemen elenen ek iş fırsatları arasında yer almaktadır. Ön yargılı bir şekilde yaklaşıldığı ve herkesin yapıyor bu işten hayır mı gelir dediğimiz ama aslında öyle olmayan bir fırsatı sizlere çok daha detaylı olarak açıklamaya çalışacağız.

Öncelikle Oriflame Kozmetik işi, en çok yapılan ve en çok başarılamayan bir network marketing sistemidir. Bu sistemlerde kişiler sunulan bazı ürünlerin satışı yaparak veya altına alt ekip oluşturarak para kazanmayı amaçlamaktadır. Ancak her işte olduğu bu iş içinde Toplum içinde kırılamaz bir ön yargı mevcut olduğundan kişiler bu iş kazancını ya inandırıcı bulmaz yada yapamam diyerek hemen pes ederler. Ama gerçek olan tek şey, herkesin olduğu gibi sizlerinde bir ek iş ve ek gelire ihtiyacınız olduğu ve para kazanmanın mücadele sonucu gerçekleşebileceğidir. Ek iş arayan kişilerin bir çoğu zaten mevcut koşullarda bir işte çalışabilecek bir pozisyonda olsa, gidip sabit bir ücret kaşılığında sigortalarını da yaptırarak çalışırlar. Ancak ek iş arayan bir çok kişinin sabit bir işte çalışma imkanı olmadığından bu seçenek mümkün değildir. Peki bu aşamada ne yapmak lazım derseniz, işte size anlatılanların dışında gerçek bir seçenek.

Klasik cümleler gibi sizlere Oriflame Ek İş Fırsatı nedir diye açıklama yapmak yerine bu işte nasıl başarı ve gerçek kazanç sağlarsınız bunu anlatacağız. Burada belirtilenler üye avlamak için değil, sadece bu işin görünmeyen yönlerini anlatmak ve bu işten para kazanan kişilerin nasıl başarılı olduğunu açıklamaktır. Şimdi bu işin perde arkasını sırasıyla sizlere açıklayalım.

1- Oriflame üyesi olursam nasıl ve ne kadar Kazanırım?

Cevap: Oriflame Kozmetikte kazanç oranları bulunduğunuz seviyeye göre değişmekte ancak yeni başlayan biri ile üst konumlarda olan birinin ürün alırken elde ettiği kar oranı sadece bir kaç TL dir. Oriflame üyesi olduktan sonra hemen kazanca yönelmek size baştan kaybettirir. Bu yüzden vereceğimiz sistemlere dikkat ederek ilerlemeniz size gerçekten kazanç sağlayacaktır. Kazanç kısmındaki en önemli detay sizin çabanız dışında alt ekibinizden de size kazanç gelmesidir. Yani direkt olarak sadece satışa yoğunlaşmak yada sadece ekip kurmak için ona buna minnet etmek sizin baştan kaybetmenize sebep olacaktır.

2- Oriflame ürünleri nasıl satılır?

Cevap: Oriflame üyesi olduktan sonra aldığınız fazlalık ürünleri satarak bunu kazanca çevirmeniz gereklidir. Buradaki size ilk tavsiyemiz ürün satışını çevrenize kesinlikle önermemenizdir. Bunun yerine ürünleri gittigidiyor, N11, sahibinden ve letgo gibi sitelerden kolayca satabilirsiniz. Bu siteler dışında en etkili yöntem ise bulunduğunuz yerde kurulan semt pazarında uygun bir yerde Oriflame standı açarak satış yapmaktır. Bu sayede hem yeni üyeler hemde çok ciddi bir kazanç elde edebileceğinizi kesinlikle garanti edebiliriz. Yapamam diyebilirsiniz ancak bu adım size oriflame direktörlüğünün kapısını açacaktır. Semt pazarında açacağınız stand için sadece orada bulunan Zabıta ekiplerinden ricada bulunmanız yeterlidir.

3- Oriflame üyesi olursam alt ekip üyesi nasıl bulabilirim?

Cevap: Oriflame üyesi olduktan sonra hedefleriniz doğrultusunda alt ekip üyesi yapmak içinde fırsatları değerlendirmeniz gereklidir. Ancak bu adımda da yine ilk tavsiyemiz kesinlikle arkadaş ve aile çevrenize teklifte bulunmayın. Bunun yerine Facebook üzerinden gruplara mesaj atın, blogger tabanlı ücretsiz bir site açarak kendi kitlenizi yaratın yada bir bardak çay içmek için gittiğiniz cafe de yakın gördüğünüz kişilere katalog bırakın. Emin olun ki, en fazla 10 üyeye ulaştıktan sonra bu işi istemeseniz de yapacaksınız çünkü gelen kazancı gördüğünüzde şaşıracaksınız.

4- Oriflame üyeliğinde zorunlu sipariş var mı? Her ay sipariş vermek zorunda mıyım?

Cevap: Bir çok firmada kurallara aykırı bir yöntem olan bu zorunluluk, altına kayıt olduğunuz varyemez kılıklı gözünü para hırsı bürümüş, insanlıktan nasip almamış birinin size zorla sipariş verdirtmesi ile gerçekleşir. Bu yüzden ekibine dahil olacağınız kişinin bilinçli ve bu işi iş olarak yapması çok önemlidir. Normal şartlarda Oriflame firmasında kesinlikle bir zorunluluk olmamakla beraber, istediğiniz ay istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz. Kimse sizi zorlayamaz ve kimse sizin adınıza sipariş veremez.

5- Oriflame Söylenmeyen Önemli Detaylar Nelerdir?

Cevap: Oriflame aslında çok sıradan gibi gözükse de çok ciddi ve geleceği var olan emeğinizin hiçbir zaman kaybolmayacağı bir iştir. Öncelikle fazla dile getirilmeyen Sigorta ve seviye devredilebilirliğidir. Yani Oriflame işini yapmaya karar verirseniz emekli olabilir ve her şekilde emek vererek büyüttüğünüz seviyeyi eşinize ve çocuklarınıza devredebilirsiniz. Emeğiniz hiçbir zaman yok olmaz ve geride kalanlar istediği gibi büyütebilir. Bunun canlı örnekleri bile mevcuttur. Bunun dışında ayrıca her geçilen seviye için kar payınız artar ve belli seviyelerde dolar hediyesi kazanabilirsiniz. Senede en az 2 defa 5 yıldızlı otellerde ki davetlere katılabilir ve senede 1 defa olan yurt dışı turlarına bedava gidebilirsiniz. Çok süslü kelimeler gibi gözükse de bu yazdıklarımız gerçektir ve sadece en üst düzey kişiler için değildir.

Yukarıda da ifade ettiğimiz gibi bu işin samimiyetine inanıyorsanız tek yapmanız gereken bu sayfa altına başvuru yaparak iletişim numaranızı paylaşmaktır. Vereceğiniz bilgiler bizimde kefil olabileceğimiz seviyedeki bir Oriflame direktörüne iletilecektir ve kendisi size dönüş yapacaktır. Bu detayların hepsini ve daha fazlasını yine telefonda öğrenebileceksiniz. Unutmayın ön yargı her zaman kaybettirir, cesaret ve sabır ise kazandırır.