• AMERIKAN DOLARI
  6,7368
  % 1,81
 • € EURO
  7,3003
  % 1,07
 • £ POUND
  8,2747
  % 0,35
 • ALTIN (TL/GR)
  350,19
  % 2,06
 • ALTIN (ONS)
  1.617,37
  % 0,34
 • BITCOIN
  45633
  % 0,96
 • ETHEREUM
  963.06
  % 1,92
 • BIST 100
  89.552,61
  % 0,05

Stand Tanıtım Elemanı Olarak Para Kazanmak

Stand Tanıtım Elemanı Olarak Para Kazanmak

Marketlerde Stand Tanıtım Elemanı olarak çalışmak, hafta sonu yapılabilecek işler arasında ön plana çıkmaktadır. Bir çok süper market ve Avm’lerde rastladığımız stand başında duran tanıtım elemanları gibi sizde sadece hafta sonları cumartesi ve pazar günleri çalışarak ek kazanç sağlayabilirsiniz.

Stand Tanıtım Elemanı Nedir?

Bir çoğumuz hafta sonları alışveriş merkezlerinde gezerken yada market alışverişimizi yaparken stand başında ürün tanıtımı yapan kişilere rastlamışızdır. Genelde öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği bu iş kolu sayesinde günlük 100 TL gibi bir ücret karşılığında çalışmak mümkün. Bir çok önde gelen firmanın bu yöntemle yeni çıkardıkları ürünleri yada var olan ürünleri stand tanıtım elemanları sayesinde müşterilere tattırarak ürün almaları için teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Stand başında gelen müşterilere tanıtım yapılan ürünlerin özelliğini anlatarak ve ikramda bulunarak tanıtım yapılması hedeflenmektedir. Müşterinin ürünü alması zorunlu değildir. Bu sayede özellikle büyük firmalar tanıtımlarını direkt olarak müşteriyle buluşturma fırsatı yakalarlar.

Günlük olarak yapılan bu iş için eğer talebiniz olursa sadece hafta sonları olmak üzere her zaman için kolay iş bulabilirsiniz. Günlük alınan ücrette dikkate alınırsa hafta sonu için yapılabilecek en iyi iş seçenekleri arasında yer almaktadır.

Marketlerde Stand Tanıtım Elemanı işi Nasıl Alınır?

Marketlerde yapılacak stand tanıtım elemanı işi için firmalara direkt olarak başvuru yapabilir yada bu kapsamda personel çalıştıran ajanslara başvuru yaparak kolayca iş bulabilirsiniz. Ajanslar üzerinden iş alımlarında kazanacağınız para üzerinden yüzde alınacağı için firmalarla iletişime geçmek yada toptancılarla görüşmek daha iyi olacaktır. Bu iş için firmaların kendi web sitelerine google’ye firma adını yazarak aratın ve girin. Her markanın kendi sitesi olduğu için site üzerinde bulunan bizimle çalışın gibi yer alan sayfalar üzerinden başvurunuzu firmalara hemen yapabilirsiniz. Bu başvuru sayesinde aynı firmaya ait yaşadığınız yerdeki tüm işleri de alma şansına sahip olabilirsiniz.

Ayrıca ajans gibi aracılarla çalışmayan sitemiz üzerinden de başvurunuzu oluşturarak, firmaların arama sorgusunda ulaşacakları sayfamızdaki bilgilerinizi alarak sizlere ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Bu sayede aktif bir başvuru kaydınız sürekli olarak kalır ve seçilen değil seçici olan tarafta yer alabilirsiniz. Eğer üniversite öğrencisi iseniz Marketlerde Stand Tanıtım Elemanı işi ve daha fazla kazanç vaad eden diğer işler için bize ileteceğiniz başvuruda bunu açıkça belirtmeniz yeterlidir.