• AMERIKAN DOLARI
  6,7348
  % 1,76
 • € EURO
  7,2991
  % 1,09
 • £ POUND
  8,2741
  % 0,35
 • ALTIN (TL/GR)
  351,02
  % 2,30
 • ALTIN (ONS)
  1.622,94
  % 0,65
 • BITCOIN
  45601
  % 1,54
 • ETHEREUM
  954.83
  % 2,35
 • BIST 100
  89.552,61
  % 0,05

Youtubeden Nasıl Para Kazanılır?

Youtubeden Nasıl Para Kazanılır?

Youtube, dünyanın en büyük video kanallarından biridir. İnsanlar, yoğun iş stresinden kurtulmak için, internette hoşça vakit geçirebilecekleri videoları izlerler. İnsanların çok yoğun olarak kullandığı youtubeden para kazanmak ister misiniz, cevabınız evetse, yapmanız gereken ilk iş youtubeyi detaylı bir şekilde incelemektir. En çok izlenen videoları, beğenilenleri, insanların geneline hitap eden videoları inceledikten sonra youtubede hangi alanda çalışacağınıza karar verin.

Youtubeden para kazanmak için, öncelikle kaliteli ve özgün içerikler bulmalısınız. İnsanların geneline hitap eden, eğlendirici komik videolar hazırlamak, ilgi çeken, merak konusu oluşturan bilgiler vermek için videolar hazırlayabilirsiniz. İçeriklerinizi hazırlarken, insanların dikkat sürelerini göz önünde bulundurun. Hazırladığınız içerikler daima güncel olmalıdır. İçerik hazırlarken ilk 15 saniyesinin ilgi çekici olmasına dikkat edin. Youtebe için yeterli miktarda içerik hazırladıktan sonra, youtubeye üye olabilirsiniz.

Youtubeden para kazanmak için, içeriklerinizi daima güncel tutun. İçeriklerinizi seri haline getirerek insanların dikkatlerini işlediğiniz konuya çekebilirsiniz. Youtubeden para kazanmanız biraz zaman alabilir. Zaman içerisinde videolarınız izlendikçe, sizde para kazanacaksınız.

Youtubeden nasıl para kazanılır, youtubeden para kazanmak zor mudur, youtubeden para kazanmak için, öncelikle youtubeden hesap açın. Youtubeden hesap açmak için, hesap özelliklerine girin. Bu sistem ülkemizde resmiyet kazanmadığı için, yaşadığınız ülkeyi ABD olarak değiştirin. Kanalım yazısına tıkladıktan sonra, profilinize girin. Sağ taraftaki düzenle yazısından yaşadığınız şehri değiştirin ve kaydedin.

Hesabınızı aktif hale getirmek için sayfa sizi yönlendirecektir. Hesabınızın onaylanması için Google kullanım şartlarını kabul etmiş olmanız gerekir. Hizmet kullanım şartlarını okuyup onaylandıktan sonra, hesabınız aktif  hale getirilecektir. Hesabınız aktif hale getirince, kişisel youtube sayfanızda videolardan para kazan butonu belirecektir.

Butonu tıkladıktan sonra, ekranınızda size seçenekler sunulacaktır. Sizin videolarınız ile birlikte ne tür reklamların yayınlanacağı size sorulacaktır. Bu ekranda sizin videolarınız altında hangi tür reklamlar çıkmalıdır. Bunun kararını siz verirsiniz. Reklam seçerken dikkat etmeniz gereken nokta reklamların kullanıcı kitlesi tarafından sonuna kadar izlenmesidir. Sonuçta yüklediğiniz içerikle beraber çıkan reklam ne kadar çok izlenirse siz de o kadar çok para kazanırsınız.